Popis ubytování

V domě se nacházejí 4 obytné místnosti, kuchyně, koupelna se záchodem. V přízemí se nachází koupelna se záchodem, kuchyň, společenská místnost (možno využít jako dvojlůžkový pokoj) a čtyřlůžkový pokoj. V prvním patře jsou dva čtyřlůžkové pokoje. Na chodbě je mezi pokoji koutek pro milovníky odpolední kávy. Celková kapacita chalupy je ale 8 ubytovaných hostů !

Díky zkušenostem z našich dovolených jsme kuchyň vybavili následovně: elektrická varná deska, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar, lednice, hrnce, nádobí a ostatní drobnosti nutné k uvaření a konzumaci pokrmů.

Koupelna se sprchovým koutem je spojená se záchodem. K dispozici je i venkovní WC v retrostylu – vzor kadibudka a mycí koryto.

Součástí dvora je příjemné venkovní posezení s ohništěm. Pro dětské vyžití je připravena trampolína či pískoviště.

Celý areál je oplocen a prostorný dvůr nabízí nejenom možnosti sportovního vyžití, volné pobíhání psů, ale též bezproblémového parkování.

Přestože je chalupa vybavena starým nábytkem, nemusíte mít strach ze starých pérových matrací. Na dovolené by si člověk měl především dobře odpočinout. Pokrývky nejsou prachové, ale dutovláknité (vhodné i pro alergiky). Povlečení není zahrnuto v celkové ceně, lze po dohodě doobjednat za 200 Kč/osoba.

Na zahradě vedle nemovitosti se nachází malý zookoutek. Jeho součástí jsou především kamerunská ovce, koza Alžběta a minikoně Bugaboo. Prosíme ale, nekrmte je.

Obchod se základními potravinami je vzdálen cca 300 metrů. Hned vedle obchodu je místní pohostinství, kde je možné zahnat  žízeň a zakousnout něco malého k snědku (avšak restauraci neočekávejte). V centru obce je hasičská nádrž využívaná dětmi v létě ke koupání či v zimě k bruslení. Nejbližší občanské vybavení je vzdáleno 4 km ve městě Mšeno.